LISTOPAD 2015/2016

----------------  

WYCIECZKA KLAS 4-6 DO LESZNA - 30.11.2015r. 

    W dniu 30.11.2015r. klasy 4-6 pojechały na wycieczkę do Leszna na basen. Zabawa była świetna, dzieci bawiły się bardzo ładnie. Wyjazd zorganizowała p. Katarzyna Andrys, która wraz z p. Beatą Sawicką opiekowała się uczniami w trakcie wycieczki. 

 

----------------  

PRZEDSTAWIENIE - 27.11.2015r. 

----------------  

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU I ZERÓWCE

 

----------------  

ANDRZEJKI

 

----------------  

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI WE WSCHOWIE

----------------  

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SZKOLE

 

 

 

----------------  

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

    W naszej szkole odbył się ogólonopolski konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes-Matematyka.Plus-24 edycja. Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas 4-6: Julia Huber, Vanessa Kurkiewicz, Wiktoria Przydróżna, Jarosław Bałut, Adrian Konradowski, Patrycja Pacukiewicz, Marcel Brenienek, Amadeusz Wrabel, Dominika Nawrot, Aleksandra Urbańska. Konkurs w szkole zorganizowała i przeprowadziła p. Katarzyna Andrys. Czekamy na wyniki! 

----------------  

WYCIECZKA DO SULECHOWA - 06.11.2015r. 

 

 

 

 

 

----------------  

POWIATOWE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR TYMBARKU - 05.11.2015r. 

    5 listopada br. w Sławie odbyły się zawody powiatowe piłki nożnej o puchar Tymbarku klas piątych i młodszych w których uczestniczyła drużyna naszej szkoły. Udział wzięło 8 zespołów. Drużyna nasza grała w I grupie, w pierwszym meczu zremisowała 0:0 z drużyną SP w Siedlnicy,  następnie przegrała z SP Szlichtyngowa 0:5 oraz uległa SP 2 Wschowa 1:3. Dzięki lepszemu stosunkowi bramek zdobyła III miejsce w swojej grupie i w meczu o V miejsce drużyna przegrała z SP Osowa Sień 0:3. Skład drużyny: Szymon Pawlus, Adam Matysiak, Marcel Brenienek, Amadeusz Wrąbel, Jarosław Bałut, Adrian Konradowski, Miłosz Firlej.

----------------