GRUDZIEŃ 2012/2013

----------------

WYNIKI KONKURSU OXFORD OLIMPIADA WIEDZY MATEMATYKA PLUS XVIII EDYCJA

Otrzymaliśmy wyniki konkursu Oxford Matematyka Plus XVIII edycja. Po raz kolejny, uczennica naszej szkoły  zdobyła maksymalną ilość punktów 100%  (100/100 punktów). Jest to Klaudia Pawlus (kl. VI), która została laureatem I stopnia z wyróżnieniem. Justyna Jędrzejczak i Joanna Jurkowska (kl. VI) zdobyły tytuł laureata I stopnia z wynikiem 96/100.  Laureatem V stopnia została Daria Andrys (kl. V) z wynikiem 80/100 punktów. W konkursie wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły z klas III-VI. Konkurs przeprowadziła p. Katarzyna Andrys.

Gratulujemy!!!

WIGILIE KLASOWE

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ANIOŁ STRÓŻ"

W grudniu został podsumowany gminny konkurs plastyczny pt.  MÓJ ANIOŁ STRÓŻ, którego organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana we Wschowie. Z naszej szkoły wyróżniona została praca Vanessy Kurkiewicz, która odebrała nagrodę w siedzibie  stowarzyszenia we Wschowie. W szkole konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, głównie dzieci z klas 0-III. Ogółem wzięło w nim udział 21 dzieci a organizacją konkursu zajęła się p. Elżbieta Skorupińska. W szkole została również zorganizowana wystawka prac dzieci. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy!

WESOŁE ŚWIĘTO SKRZATA - PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE FINANSOWANE PRZEZ GMINNĄ KOMISJĘ  ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH I PRZEMOCY W RODZINIE - 17.12.2012

GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM II TURNIEJ - 09.12.2012

09.12. 2012r.  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lginiu odbył się drugi turniej  o Mistrzostwo Miasta i Gminy Wschowa w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięło 38 zawodniczek i zawodników.

Wyniki II turnieju:

Kategoria szkół podstawowych dziewcząt : I miejsce Podgórska Edyta, II Jędrzejczak Justyna, III  Pawlus Klaudia– SP Lgiń

Kategoria szkół podstawowych chłopców: I miejsce Pawlus Tobiasz – SP Lgiń, II Staszak Kamil – SP Sława, III Pajcz Kacper – SP Kargowa

Kategoria szkół open - kobiet: I miejsce Skrzypczak Aleksandra –  Wijewo, II Jędrzejczak Justyna, III Nawrot Aleksandra – SP Lgiń

Kategoria open - mężczyzn:  I miejsce Drzewiecki Edward  - „Tajfun”  Lgiń , II Durka Ryszard – Przemęt, III Floryszczak Andrzej - Siekowo

Wyniki końcowe po 2 turniejach:

Kategoria szkół podstawowych chłopców: : I miejsce Pawlus Tobiasz, II Staszak Kamil, III Kubicki Michał – SP Lgiń

Kategoria szkół open - kobiet: I miejsce Skrzypczak Aleksandra –  Wijewo, II Jędrzejczak Justyna, III Podgórska Edyta – SP Lgiń

Kategoria open - mężczyzn:  I miejsce Drzewiecki Edward,  II Durka Ryszard, III Jakubowski Piotr - Przemęt